Firma informatyczna

Firma informatyczna jest przedsiębiorstwem, czasem kilkuosobowym, a czasem mocno rozbudowanym. Firma informatyczna na rynku jest niejedna, a każda oferuje usługi z różnego zakresu. Są oczywiście usługi typowe, wchodzące jednocześnie w podstawowy zakres opieki informatycznej, takie jak inwentaryzacja sprzętu, czy konfiguracja serwerów. Konkurencja jest naprawdę duża, a tym samym każda firma informatyczna chcąc utrzymać się na rynku musi rozwijać i ulepszać swoje usługi. Dlatego S Partners, bazując na już zdobytym bogatym doświadczeniu precyzyjnie potrafi dostosować ofertę do potrzeb klienta. Naszą zaletą jest również dbałość o budżet klienta, poprzez proponowanie dobranych indywidualnie rozwiązań. Wychodzimy z założenia, że wzajemny szacunek obu stron umowy rokuje na długą i owocną współpracę.

Dobra firma informatyczna?

To taka, która ceni czas klienta i swój, świadcząc jednocześnie usługi wysokiej jakości. Standardowy zakres usług to podstawowy zestaw, zawierający między innymi:

 • inwentaryzację sprzętu i oprogramowania
 • wykonanie kopii zapasowej danych
 • weryfikację zabezpieczeń
 • propozycję modernizacji w każdym wymagającym tego zakresie, od położenia nowego okablowania i zakupu oraz konfiguracji sprzętu sieciowego, po ustanowienie poziomów dostępu do danych.

Bezpieczne dane i wydajna praca to podstawy!

W naszej firmie stawiamy przede wszystkim na skuteczność działań. Staramy się naszym klientom ułatwić pracę, zapewnić spokój i płynność działania przedsiębiorstwa w zakresie sieci informatycznych i bezpieczeństwa danych, ale również w kwestii sprawności urządzeń biurowych. To wszystko podnosi wydajność pracy w firmie, a nam przysparza zadowolonych klientów. Spływające na bieżąco opinie i rekomendacja cieszą nas równie mocno, co każdy kontakt z informacjami, czy uwagami co jeszcze można zrobić dla danego klienta. Każdy kontakt z Państwa strony jest nieocenionym źródłem informacji. A jak już przy informacjach jesteśmy, to warto wspomnieć...

...czego potrzebuje firma informatyczna w zgłoszeniu od klienta?

Są dwie grupy informacji, podobnie jak dwie grupy klientów: stali i nowi. Przy zgłaszaniu problemu zawsze musimy mieć jak najlepszy jego opis, zwięzły i zupełny. Oczywiście jego kompletność zawsze zależy od ilości informacji jakie klient sam jest w stanie pozyskać. My natomiast na miejscu dowiadujemy się całej potrzebnej nam reszty. Gdy zgłasza się do nas nowy klient sprawa wygląda nieco inaczej. Przede wszystkim musimy mieć komplet danych kontaktowych, zwłaszcza jeśli zgłoszenie przychodzi przez czat na stronie. W przypadku maila konieczny jest nr kontaktowy do osoby zgłaszającej lub też decyzyjnej w sprawie.

Dodatkowo bardzo usprawnia pracę wszelka posiada dokumentacja odnośnie sieci, sprzętu biurowego i oprogramowania.

Jednak to, co nas dodatkowo wyróżnia to spory zakres usług niestandardowych, jak np. konwersja formatów dokumentów, czy szkolenia z zakresu bezpiecznych haseł, itp.

Firma informatyczna

Nasza opieka informatyczna skierowana jest do firm oraz klientów indywidualnych. Nasi doświadczeni serwisanci i informatycy zadbają o Państwa sprzęt komputerowy i sieć informatyczną, naprawią go i przeszkolą użytkowników. Oferujemy również stałą pomoc przy rozwiązywaniu problemów informatycznych, konfigurowanie i dbanie o właściwe działanie sieci informatycznych oraz pomoc przy wyborze rozwiązań informatycznych dla firm. Dobierzemy i skonfigurujemy dla Państwa sprzęt oraz podłączymy komputery zarówno między sobą jak i z siecią. Dzięki opiece informatycznej od S Partners usprawnicie Państwo działanie nie tylko firmowych ale i własnych, prywatnych komputerów i urządzeń.

Nasza oferta, stworzona przy współpracy z naszymi serwisatntami obejmuje między innymi:

 • „Pogotowie komputerowe”
 • Dobór, zakup i konfigurację sprzętu
 • Synchronizację urządzeń Apple
 • Wdrożenia rozwiązań informatycznych
 • Odzyskiwanie, archiwizacja i zabezpieczanie danych
 • Obsługę serwisową sprzętu informatycznego dla firm
 • Inwentaryzacje sprzętu, ocena jego stanu technicznego
 • Wsparcie informatyczne dla pracowników i administratorów
 • Opiekę nad siecią bezprzewodową WLAN i przewodową LAN. Administrację, rozbudowę i naprawę
 • Opiekę nad serwisami internetowymi – tworzenie i administrację profesjonalnymi stronami internetowymi
 • Prace informatyczne - pomoc techniczną na miejscu i oraz zdalnie
 • Naprawę sprzętu komputerowego - notebooki, laptopy, PC, drukarki
 • Rozwiązania informatyczne dla firm – profesjonalną pomoc informatyczną we wprowadzaniu nowych rozwiązań komputerowych
 • Oprogramowanie informatyczne – dobór, dostarczenie, instalację i konfigurację
 • Opiekę nad systemami informatycznymi - administrację, tworzenie i wdrożenia

Polecamy nasze inne kursy: