Mr Orzel
Mr Orzel
2022-07-15
Powiem tak trzech informatyków mówiło ze nie da rady z laptopem żeby wgrać program w MacBooku a ten przez internet mi pomógł w dosłownie 10 minut bez żadnych problemów i sukces Bardzo Polecam Bardzo Dobry Kontakt z Klijentem
Tamara Oleszczuk
Tamara Oleszczuk
2021-10-22
Bardzo szybko i profesjonalnie Pan Grzegorz poradził sobie z problemem, z którym wcześniej byłam w kliku serwisach. Nie mogłam pracować na swoim komputerze, w innych miejscach, w których byłam nikt nie potrafił zdiagnozować przyczyny. Problem został rozwiązany zdalnie, nie musiałam nigdzie zawozić komputera. Bardzo sprawnie i profesjonalnie. Wszystko zostało mi wytłumaczone. Komputer śmiga jak wcześniej! Serdecznie polecam!
Dorota Zduniewicz
Dorota Zduniewicz
2021-10-05
Polecam!!!! Sprawnie odnaleziona i naprawiona usterka.
Kinga Glice-Szczurowska
Kinga Glice-Szczurowska
2021-09-28
Polecam wsparcie oferowane przez Pana Grzegorza. Info klarownie wyłożone, dociera do laika; wygodnie, bo niezależne od lokalizacji przy użyciu TeamViewera. Można czuć się bezpiecznie w sytuacjach kryzysowych, oddzwoni.
Daniel Movak
Daniel Movak
2021-09-28
Polecam usługi informatyczne oferowane przez firmę. Zdalne pracy są dla mnie bardzo pomocne, łatwe w kontakcie, szybkie do wykonania. Przy moim braku wiedzy , pomoc na każdym etapie i w każdym zakresie. Miły kontakt, terminowo realizowane zlecenia. Korzystam od lat, gorąco polecam
K.P. K.P.
K.P. K.P.
2021-08-26
Ogromnie dzięki za skuteczność, bardzo elastyczne podejście w kwestii czasu i terminu - rzecz bezcenna, a także miłe i sympatyczne podejście do rozmówcy. Nadzieja na przyszłość w razie problemów, gdy tak trudno znaleźć skuteczną pomoc.
anna grąziewicz
anna grąziewicz
2021-08-25
Fantastyczny Pan, który zdziałał u nas cuda. Z niczego powstała fenomenalnie działająca sieć (i nie tylko), która jest szybsza niż najbardziej czerwone auto! Miło, sympatycznie i z profesjonalnym podejściem do Klienta! Można czuć radość, że takie firmy działają na naszym polskim rynku. Polecam śmiało i bez zawahania!
Wojciech Zaborniak
Wojciech Zaborniak
2021-08-24
Otrzymałem fachową pomoc oraz kilka bezcennych rad dotyczących pracy na moim Mac'u. Wiem do kogo się zwrócić z kolejnymi problemami/wątpliwościami. Polecam!
Maciej Zasacki
Maciej Zasacki
2021-08-14

Milena Wiśniewska
Milena Wiśniewska
2022-09-17
poleca
Bardzo polecam z całego serca moja drukarka okazała się zmorą 😅😅dzięki wam problem rozwiązany do usłyszenia napewno ❤️dobrze ze was Pana znalazłam moc fb👍 Pozdrawiam.
Joanna Chmiel
Joanna Chmiel
2020-07-03
poleca
Chodź ogarniam na codzień Vaty, PITy, CITy, ZUSy to mój Imac mnie pokonał. Ale dla tej firmy nie ma, że się nie da, że nie wiem i nie potrafię. Uratowali mój komputer i mój biznes 😉 Polecam szczerze i bez wątpliwości o swój sprzęt ;)))
Ewa Krupska
Ewa Krupska
2019-02-22
poleca
Bardzo dobry kontakt, szybkie rozwiązanie moich informatycznych problemów - polecam!
Aneta Mikulska
Aneta Mikulska
2018-07-13
poleca
Gdy kupiłam swoje pierwsze auto - prawie wszyscy mi mówili: no, to teraz musisz znaleźć zaufanego mechanika. I choć komputer miałam duuuużo wcześniej niż auto, to sporo czasu minęło nim zrozumiałam - że i do mojego PC muszę mieć ZAUFANY SERWIS. Taki właśnie jest Grandkom. Działa prawie jak telefon zaufania, który zawsze znajdzie rozwiązanie - szybko, skutecznie, fachowo i profesjonalnie. POLECAM!
Katarzyna Tubylewicz
Katarzyna Tubylewicz
2017-10-11
poleca
Aleksandra Radziszewska
Aleksandra Radziszewska
2017-01-17
poleca
polecam!! 🙂
Dominik Augustyniak
Dominik Augustyniak
2016-12-04
nie poleca
Wiktoria Pestka
Wiktoria Pestka
2016-08-18
poleca
trafna diagnoza, polecam 🙂
Aldona Pieszczek
Aldona Pieszczek
2016-03-02
poleca
Szybka i fachowa obsługa!!! Ekspresowa pomoc przy uruchomieniu internetu! Przemiła obsługa! polecam wszystkim!! 🙂