Pierwsze kroki z Macbookiem

MacBook to zagadka. Mawia się, że komputery od Apple to przede wszystkim droga zabawka lub narzędzie dla hipstera. Niestety, opinie tworzą się na bazie przeinaczeń. Opinia jednej osoby przekształcić może się w opinię całej grupy społecznej w odpowiednich kryteriach. To bez znaczenia, jak niewłaściwa by one były. W Polsce, gdzie królują coraz to nowe odsłony Windowsa nie było nigdy możliwości rozwoju świadomości tego, jak ciekawą alternatywą dla produktu Microsoft są komputery od Apple. Nawet oparte na darmowej licencji Linuxy są bardziej przystępne niekiedy w świadomości przeciętnego polaka od komputerów opartych o technologię działającą na systemach Mac OSX. To po prostu nie jest możliwe, by móc wyrobić dobrą markę, gdy nie ma rynku zbytu. Jak mają wyglądać pierwsze kroki z MacBookiem, jeśli nie miał jak on się porządnie rozgościć w naszym kraju?

Łatwiejszy w obsłudze, niż może się wydawać

MacBook jest przede wszystkim bardzo estetycznie zaprojektowanym komputerem. Tyczy się to zarówno wnętrza, jak i powłoki zewnętrznej. Sprzęt od Apple dowodzi tego, że można być rozpoznawalnym i skutecznym jednocześnie. MacBook – niezależnie od tego, czy mowa o wersji Air czy też Pro jest potężnym i lekkim sprzętem. Połączenie siły i zwinności udało się tu bardzo dobrze. Potwierdzić może to wielu zadowolonych użytkowników – nie tylko trendestterów czy hipsterów. Pierwsze kroki z MacBookiem nie muszą być w żaden sposób ciężkie.

business-3605367_960_720-min-300x185

Nasze pomoc

Jeśli chcesz nauczyć się korzystać z MacBooka, skontaktuj się z nami. Z radością pomożemy Ci poznać tajniki działania tego potężnego i zwinnego urządzenia. Dzięki nam dowiesz się, jak wygodne w obsłudze mogą być systemy OS X i potężne komputery Apple, na których one działają. Nasze kursy odbywać się mogą u Ciebie lub w naszych kwaterach. Dodatkowo też to od Ciebie zależy podział czasowy zajęć – otwarci jesteśmy na propozycje dyskusji. MacBook nie będzie dla Ciebie już tajemnkicą.

 

Kontakt:

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami klikając w ten link

Znajdziesz nas też nasz  facebook