Używanie starego iPhone’a przez dziecko – blokowane filmy w iPhone

Podróż z Opieka Informatyczna icloud dysk sieciowy dziecko Guided Access trzy trikidzieckiem bywa męcząca – wie o tym każdy rodzic. Niezależnie od tego, czym podróżujemy, nasze dzieci muszą mieć na czym skupić swą uwagę. Pozostawienie je samymi się z tabletem lub telefonem to jedno, ale utrzymanie ich uwagi na urządzeniu tak, by było grzeczne to osobna rzecz. Niełatwo jest zapewnić dziecku zabawę w podróży. Niestety też, bardzo wiele wycieczek zmienia się w mały koszmar. Czy jest na to jakiś skuteczny sposób? Jak przyjemnie latać samolotem z dziećmi używając urządzeń z iOS jako środka relaksu dla twojego dziecka? Jestem w stanie opowiedzieć coś ciekawego. Moje doświadczenia po całkiem niedawnych lotach trwających od pięciu do siedmiu godzin nauczyły mnie kilku skutecznych trików. Dzięki nim my, rodzice możemy się zrelaksować, a nasze dzieci – bawić i nie nudzić całą podróż. Oto trzy triki odnośnie latania samolotem z dziećmi.

Metoda bez zastrzeżeń

PJMASKS: Hero Aacademy

Pierwszym krokiem jest pobranie wielu aplikacji. Dlaczego? Pamiętać należy, że  podczas lotu naokoło naszej pociechy będzie dużo rozpraszającego je hałasu. Cierpliwość dzieci nie jest duża. Tak długo, jak nie wyposażymy malca w słuchawki liczyć musimy się z ryzykiem tego, że dziecko będzie bezustannie rozpraszane. Najlepszym rozwiązaniem jest mieć edukacyjne programy oraz właśnie gry tego typu przygotowane wcześniej. Kolejnym działającym na dzieci trickiem jest instalowanie na telefonie lub tablecie co jakiś czas nowych aplikacji – te zawsze są ciekawsze od tych, z którymi dziecko miało już jakąś styczność. Jeżeli natomiast urządzenie oparte na iOS dane dziecku do zabawy podczas podróży ma mało pamięci, nie ma podstaw do obaw – od wersji 13.0 systemu istnieje możliwość podłączenia zewnętrznego dysku. Potrzebny jest także przewód łączący.

Dziecko zadowolone

Dzięki temu  dziecko będzie miało dostęp do uprzednio zainstalowanych tam gier, muzyki oraz filmów. Podróż może stać się znacznie przyjemniejszym przeżyciem właśnie dzięki odpowiedniemu planowaniu nawet tak drobnych rzeczy, jak ilość aplikacji w urządzeniu przygotowanym pod rozrywkę dla dziecka. Te trzy triki odnośnie latania samolotem z dziećmi na pewno pomogą umilić pomoc wszystkim!

Kontakt:

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami klikając w ten link

Znajdziesz nas też nasz  facebook 

Blokowanie niewłaściwych treści w iPhone