Szkolenie Mac os x

Szkolenia komputerowe to bardzo szeroka kategoria działalności edukacyjnej. Szkolenia, konsultacje, warsztaty - to wszystko można prowadzić w ramach szkoleń komputerowych. Również tematyka jest bogata, ponieważ programów komputerowych jest coraz więcej. Szkolenie Mac OS x, które jest naszą zaróno pasą jak i specjalnością. Uczymy między innymi obsługi iMac, MacBook, MacBook Pro, Air, ale też Mac mini. Nasi instruktorzy pokażą Państwu jak wygląda efektywna obsługa Mac OS X i pomogą Państwu kompleksowo dostosować urządzenia do Państwa indywidualnych potrzeb. Szkolenia Mac Os x to przede wszystkim informacje o sprzęcie i systemie. Wskazujemy na różnicę między Mac, a PC. Pokazujemy podstawowe elementy, jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad. Aplikacje, jak również skrzynkę pocztową, przeglądarkę Safari itp. Następnie zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi i pozostałym sprzętem Apple. Pomagamy w instalacji odpowiedników konkretnych aplikacji dla Mac. Dodatkowo uczymy jak dbać o bezpieczeństwo komputera.

Dodatkowa tematyka na szkolenie Mac os x:

Szkolenie z systemów operacyjnych Apple prowadzimy z zakresu obsługi systemu jak i  różnych programów, a są to głównie:

 1. Excel
 2. Word
 3. PowerPoint
 4. Outlook
 5. Obsługa innych skrzynek mailowych i przeglądarek
 6. aplikacje Google: dokumenty, arkusze, gmail, zadania, i inne
 7. komunikatory: Zoom, Teams i inne

Szkolimy zasadniczo z różnych systemów mac oraz różnych rodzajów komputerów, od iMaca, przez wszystkie macbooki, po mac mini i urządzenia Apple.

 

Szkolenie Mac OS x

TRYB

Szkolimy w dwóch podstawowych trybach:

 • STACJONARNYM - w naszej sali szkoleniowej lub wybranej lokalizacji, np. hotelu, centrum konferencyjnym, domu kultury, w domu klienta itp.
 • ZDALNYM - za pomocą komunikatora ZOOM

ZAKRES na szkolenie Mac os x

Zakres, czyli forma i tematyka razem. Taka krzyżówka daje poniższe zakresy szkolenia:

 • SZKOLENIE PEŁNE - na poziomie podstawowym, średnio-zaawansowanym i zaawansowanym
 • KONSULTACJE - z wybranych przez kursanta zagadnień do nauczenia lub opracowania rozwiązań
 • WARSZATATY - zajęcia tematyczne, w wybranym przez kursanta zakresie lub wg. przygotowanego programu przez nas, a zawierającym interesujące kursanta zagadnienia. Zakres zdecydowanie większy i elastyczniejszy niż konsultacje.