Szkolenia Mac OS X

Komputery Apple to wyzwanie. Nie dlatego, że są ciężkie w obsłudze. Ludzie po prostu nie znają tego środowiska i tworzą mity. Mawia się, że Apple robi sprzęt zamknięty w kwestii programowania, niemożliwy do pełnienia wielu funkcji naraz. Oczywiście, pozory mogą mylić. Bardzo wiele problemów z taką opinią wynika z faktu, że Apple to komputer znacznie mniej popularny, niż odsłony Windows od Microsoft. Nawer zagadkowy, skomplikowany Linux wydaje się bardziej przyjaznym środowiskiem, a „Mac” to zabawka dla hipsterów i dzieci z bogatych domów. A oczywistym jest, że nie ufa się czemuś, czego się nie zna. Dlatego najlepiej chyba stwierdzić, że szkolenia Mac OS X są po prostu potrzebne.

business-3605367_960_720-min-300x185

To nie tylko trend

Malwarebytes blokuje ściąganie pliku

Czasy, w których istniały w naszym kraju jedynie komputery z systemem Microsoft Windows minęły bezpowrotnie. Apple Mac OS X jest po prostu wygodnym, sprawnym i szybkim w obsłudze systemem. Dzięki temu, jak wiele można z nim zrobić zarówno w biurze, jak i w domu. Komputer z Mac OSX to przede wszystkim cicha, pewna siebie moc przyodziana w elegancką obudowę. To bez znaczenia, czy mówimy o iMacu, MacBooku Air czy MacBooku Pro. Komputery od Apple to coś bardzo przydatnego i zarazem wygodnego. A czy nie o to właśnie chodzi: aby sprzęt taki właśnie był? No właśnie.  Komputer ma być funkcjonalny i dobrze realizować powierzane mu zadania.

Proste rozwiązanie

Czy chcesz dowiedzieć się więcej o tym, jak przyjaznym i ciekawym za razem środowiskiem pracy może być OS X? Na naszych kursach dowiesz się wszystkiego, co  jest Ci potrzebne. Podział godzin zależy od Ciebie. Miejsce także jest twoją decyzją: możesz się uczyć w naszych kwaterach lub zaprosić nas do siebie. Dzięki nam dowiesz się, jak bardzo opłaca się używać komputerów z systemem Mac OSX.

 

Kontakt:

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami klikając w ten link

Znajdziesz nas też nasz  facebook