Silne hasło

Opieka Informatyczna icloud dysk sieciowy dziecko Guided Access trzy triki kontrola rodzicielskaInternet to obosieczny miecz. Nic tak nie cieszy, jak dostęp do informacji, prawda? Muzyka, filmy i inne są na wyciągnięcie dłoni. Niestety, ciemna strona tej wszechobecnej dostępności to zagrożenie. Nasze najważniejsze informacje, a więc i po części my jesteśmy zagrożeni tak długo, jak nie zabezpieczymy się wystarczająco dobrze. Realne zagrożenie ze strony hakerów i oszustow spędza niejednemu użytkownikowi Internetu sen z powiek. Co mamy robić? Udawać, że technologia mająca nam udogadniać życie nie istnieje? Chować się za ścianą VPN lub kilkoma firewallami? Być może jest to jakieś rozwiązanie, jednak zacząć należy od czegoś znacznie prostszego. Rozwiązanie problemu to silne hasło. To wręcz przerażające, jak bardzo wiele osób zapomina o stworzeniu faktycznie dobrego, odpowiednio złożonego hasła.

Proste rozwiązanie złożonego problemu

Najprostsze rozwiązania są najlepsze.  Nic tak nie cieszy, jak bezpieczeństwo. Internet stworzony jest ku radości człowieka. Niestety przed radością niektórych osób musimy się chronić, gdyż stanowi ona naszą krzywdę. Stworzenie odpowiednio silnego Hasła to podstawa. Nie bez przyczyny wymaga się w coraz to większej ilości aplikacji i portalach haseł złożonych z różnorodnych znaków. Nie tylko mieszanka małych i wielkich liter pomoże. Znaki specjalne również są potrzebne w naszych hasłach. To całkiem oczywiste – można by rzec. Nie oczywiste jednak jest, jak wiele osób ignoruje zasady bezpieczeństwa. Historie o haśle pokroju „admin1” w znaczących korporacjach do dziś straszą niektórych. Oczywiście, najprostsze rozwiązania są najlepsze, ale przesada też jest zła. Należy się pożądnie fortyfikować, jednak zamiast korzystać z płatnych usług programów maskujących to właśnie podstawy wydają się ważniejsze. Ważniejsze jest silne hasło.

slider 2

Proste rozwiązanie

Jeśli jesteś zainteresowany stworzeniem silnego hasła i zaczerpnięciem wiedzy na temat programów zajmujących się pomocą organizacji haseł, trafiłeś w dobre miejsce. Nasi doświadczeni eksperci nauczą Cię jak powinno funkcjonować właściwe hasło, dlaczego jest ono tak istotne.

 

 Kontakt:

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami klikając w ten link

Znajdziesz nas też nasz  facebook