Porady informatyczne

Każdy użytkownik radzi sobie w różnym stopniu, zależnie od biegłości i stanu już posiadanej wiedzy. Trudno jednoznacznie określić, czy łatwiej mają nowicjusze bez wiedzy, czy użytkownicy Windows/Linux/itp., mający swoje nawyki. Porady informatyczne w naszym wydaniu to pomoc przy sprzęcie "nówce" z salonu, a także tzw. używką, np. odziedziczoną po innym pracowniku. Każdą maszynę, aby nam dobrze służyła trzeba najpierw "poustawiać". Czyli w grę wchodzi konfiguracja Mac. Pomagamy również w konfiguracji innych urządzeń Apple i połączeniu ich ze sprzętem innych marek. Ale nie tylko konfiguracja, również nauka obsługi systemu i aplikacji w nim pracujących.

Co i jak czyli cała wiedza o MAC

Jesteśmy pasjonatami produktów Apple. Zarówno zawodowo jak i prywatnie korzystamy z nich każdego dnia. Nasi serwisanci i szkoleniowcy doskonale znają systemy oraz sprzęt. W wielu przypadkach jesteśmy w stanie podpowiedzieć lub rozwiązać poboczne kwestie, nawet podczas szkolenia nieobejmującego danego tematu.

Podobnie wygląda kwestia serwisowania sprzętu. Mamy ogromne doświadczenie i często zdobywaliśmy je na własnych błędach. Wiemy zatem czego na pewno NIE ROBIĆ z Macami i sprzętem oraz oprogramowaniem Apple. Wiemy również jak zachowuje się i "dogaduje" Jabłko z aplikacjami innych dostawców i skąd odpowiednie aplikacje brać.

Porady informatyczne

Porady informatyczne - jak z nich skorzystać?

porady informatyczne

Możesz skorzystać z naszej pomocy i wiedzy kilkoma drogami:

  • zadzwonić
  • napisać maila
  • poszukać na kanale, w szczególności w playliście Mac porady.

Jeśli zdecydujesz się na kontakt bezpośredni to pamiętaj, aby zwięźle i konkretnie opisać problem. Podać wersję systemu i sprzętu oraz opis przyczynowo objawowy problemu, który napotkałeś. Bardzo pomocne jest również załączenie nagrania,  albo przynajmniej zrzutu ekranu, w sytuacji problematycznej. Oczywiście o ile zdążysz go wykonać.

Porady informatyczne zdalnie

Zdarzają się również takie sytuacje, kiedy wystarczy jeszcze inna forma kontaktu, a jest nią porada zdalna. Jeśli problem jest na tyle oczywisty dla konsultanta informatyka po naszej stronie to bywa, że wystarczy dobry opis problemu. Taki kontakt jest możliwy zarówno przez naszą stronę na FB oraz przez ikonę kontaktu na naszej stronie, czyli tu: KONTAKT. Jeśli intersują Cię porady informatyczne w wersji wideo - co pewien czas wrzucamy  na kanał ciekawostki i proste rozwiązania popularnych problemów. MOżesz je znaleźć na naszym kanale YT.

https://www.youtube.com/watch?v=NnKzV09NtsI

Polecamy nasze inne kursy: