PJMASKS: Hero Aacademy

PJMASKS: Hero AacademyKto nie chciał nigdy być super bohaterem? Dzisiejsze czasy, gdzie króluje Marvel jeszcze bardziej sprzyjają inspirowaniu się herosami. Super bohaterzy są trendy. To chyba dobrze, że powstała aplikacja, dzięki której Twoje dziecko poczuć się może jak heros, prawda? Oczywiście, że tak. Aplikacja, o której dziś będę pisać posiada jedną dodatkową opcję: uczy programowania. Brzmi abstrakcyjnie? Być może, na pierwszy rzut oka i owszem, jednak PJMASKS: Hero Aacademy pomoże Twojemu dziecku zrozumie, czym jest kodowanie robiąc to w sposób, przez które dziecko zainteresuje się kodowaniem  pojmie jego podstawowe zasady. Ergo: zabawa i nauka idą tu ramię w ramię, a Ty możesz cieszyć się, że Twoje dziecko dobrze pożytkuje czas spędzony przed małym ekranem tabletu lub telefonu. Tutaj wszyscy wygrywają.

Ratowanie świata poprzez kodowanie

PJMASKS: Hero Aacademy ma estetyczną, wesołą grafikę, która od razu przyciąga oko i zaintryguje dziecko.Muzyka także jest spokojna i kojąca. Stylistyka nie kłuje w oczy i raczej napawa spokojem.  Jest to aplikacja, która na bazie logiki nauczy dziecko wprowadzania prostych komend (takich, jak na przykład „przeskocz płotek”).  Analogicznie, poprzez to dziecko nauczyć się może pewnych zachowani i tworzenia wniosków – a co za tym idzie – rozwoju. Wszyscy tu zyskują. Gra posiada trzy poziomy trudności, dzięki czemu nawet najmłodsi odbiorcy mogą się dobrze bawić.Dostępne są dwa tryby: trening i faktyczna gra podzielona na poziomy. Można tu ustawić profile – dzięki temu rodzeństwo może sobie nawzajem pomagać lub konkurować. Wszystko to rozwija w sposób, który nie jest ukazany wprost. Niemniej jednak – działa!

Koduj w przyszłość

Każdy lubi wyzwanie i każdy chce czuć się super bohaterem. Dzięki aplikacji PJMASKS: Hero Academy Twoje dziecko nauczy się prostych zasad programowania. Kto wie, może poprzez taki rozwój logiki rozpocznie kiedyś przygodę z właściwym programowaniem? Gry logiczne to wszystko, czego potrzeba młodemu dziecku, ponieważ może się rozwijać nawet nie wiedząc o tym. Tutaj nie ma przegranych, jest tylko dobra zabawa.

 

Kontakt:

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami klikając w ten link

Znajdziesz nas też nasz  facebook 

iPhone dla dziecka