Kurs Excel Warszawa

Co jest ważne dla każdego z nas? Czas. I tego czasu chcemy Wam oszczędzić – zarówno w codziennej pracy, jak i w życiu, ukazując nowe możliwości, które daje Kurs Excel Warszawa. Nie wierzysz? Przekonaj się jak ułatwić sobie pracę, planowanie budżetu i inne działania w każdej dziedzinie życia prywatnego i wielu – zawodowego.
Microsoft Excel to najpopularniejszy program, który daje niezliczone możliwości analizy danych.
Kurs Excel Warszawa przyda się każdemu, bez względu na pełnione stanowisko i branżę w jakiej pracuje.

Mac Szkolenia
Kurs Excel Warszawa

Przygotowaliśmy trzy możliwe poziomy zaawansowania. Aby optymalnie dostosować poziom szkolenia dla Ciebie, proponujemy uprzednio wspólne działania na arkuszach kalkulacyjnych, co pomoże w określeniu Twoich potrzeb w tym zakresie.

Poziom podstawowy

Kurs Excel Warszawa krok po kroku, na dzień dobry. Dla wszystkich z Was, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Excelem i chcą go poznać. Warto również przypomnieć sobie różne zagadnienia dotyczące arkuszy, funkcji i narzędzi, co możemy zrobić razem.

Poziom średnio-zaawansowany

Kurs Excel Warszawa krok po kroku, na dzień dobry. Dla wszystkich z Was, którzy rozpoczynają swoją przygodę z Excelem i chcą go poznać. Warto również przypomnieć sobie różne zagadnienia dotyczące arkuszy, funkcji i narzędzi, co możemy zrobić razem.

Poziom zaawansowany

Dla wolnych i swobodnych w Excelu. Zainteresujemy Cię nowościami, usystematyzujemy wiedzę i umiejętności. Być może odkryjemy jeszcze coś, o czym nie wiedziałeś! Kurs Excel Warszawa czeka.

Kurs Excel Warszawa - formy szkolenia

Kursy indywidualne

Realizowane w wybranym przez Was miejscu, domu, biurze, kawiarni. Ustalany program kursu pozwala na dopasowanie do możliwości czasowych, finansowych i innych obowiązków kursanta.

Kursy w małych grupach

Niekończąca się możliwość wyboru miejsca kursu, a także czasu trwania i materiału. Dla przyjaciół i oddziałów firm, z wykorzystaniem zagadnień z codziennej pracy, a także z życia, by zaplanować wydatki i inne budżety domowe.

Kursy w dużych grupach

Stawiające na współpracę pomiędzy kursantami, w celu zapoznania się z praca innych oddziałów firmy, pokazania jak dobre działania mogą ułatwić i przyspieszyć prace.

Kursy dla bardzo dużych grup/ wykłady

Dla instytucji i bardzo dużych firm. Najczęściej z wykorzystaniem części praktycznych z codziennego zakresu obowiązków pracowników. Szkolenie skoncentrowane na wskazaniu możliwości połączeń wspólnych działań każdego z poszczególnych użytkowników Excela.

Kursy online

Nowa, ciekawa i skuteczna forma nauki. Przy wykorzystaniu najnowszych technologii uwzględniających współdzielenie pulpitu, wygodny sposób na poznanie Excela

IMG_9477

KONTAKT:


Grzegorz Sobótka

603377273

g.sobotka@grandkom.pl

Facebook