Jak łatwiej pracować na iPhone #1. SMSy

iPhone jest co do zasady urządzeniem dość wszechstronnego użytku. Może służyć jako znakomite narzędzie pracy, np. dla podręcznych szkiców dla architektów, czy do pracy biurowej w mailach i dokumentach z wykorzystaniem Internetu. Może być domowym centrum dla inteligentnego domu. Równie dobrze może służyć do rozrywki i edukacji dla dzieci... i dorosłych też. Dziś jednak zajmiemy się tym pierwszym aspektem, ale z udogodnieniami, czyli Jak łatwiej pracować na iPhone? Kilka wskazówek, trików i usprawnień, a zaczynamy od szybkiego wysyłania SMSów.

Usprawnienia dla płynnej i szybszej pracy na iPhone

Każdy użytkownik powinien znać urządzenie, na którym pracuje. Choćby po to, żeby sprawnie sobie z nim radzić, nie marnować czasu, a przede wszystkim pracować efektywnie. A też czasami efektownie. To wszystko pokazujemy na naszych szkoleniach z produktów Apple. Niejednokrotnie wprawiliśmy w osłupienie i wywołaliśmy wyraz zaniepokojenia na twarzach informatyków przy szkoleniach zamkniętych, łącząc się z głównym monitorem na sali. "Ale jak oni dostali się do naszej wewnętrznej sieci?" - padały potem pytania przy obiedzie, czy na korytarzach. Nas raczono nieufnymi spojrzeniami. Nic mniej mylnego! Apple mają możliwość własnej sieci i korzystania z urządzeń peryferyjnych bez wtargnięcia w wewnętrzne sieci firm i budynków.

To tyle w kwestii anegdot. Do rzeczy. Poniżej pierwsza lista czynności, które możecie łatwo usprawnić w swoim trybie pracy z iPhone. Szczegółowe instrukcje znajdziecie na filmie poniżej i na naszym, jeszcze młodym, kanale YT.

Jak łatwiej pracować na iPhone

Lista podpowiedzi jak łatwiej pracować na iPhone

  • Skrót, który będzie AUTOMATYCZNIE wysyłał wiadomość
  • Szybsze wysyłanie SMSów - sprawnie informuj za pomocą SMSa
  • Ustal treść gotową do wysłania jako standard na różne sytuacje, np. "Będę za 10 min." lub "Oddzwinię".

W SKRÓTACH iPhone'a możecie skonfigurować wiele elementów, które pomogą Wam pomóc między innymi w pracy. Do tego celu należy odnaleźć w waszym iOS właśnie aplikację "Skróty". Jest ona w wykazie aplikacji i właśnie w niej możecie stworzyć sobie operacje, zadania do wykonania w szybszym trybie. Czyli swoiste gotowce. Zobaczycie ścieżkę i sposób tworzenia przykładowych skrótów w poniższym filmie. Jest to po części film testowy dla nadawania na żywo prosto z iPhone - o czym też będzie jeden z poradników. Krótki, treściwy i pomocny. Zapraszamy!

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami klikając w ten link. Znajdziesz nas też naszym facebook'u.