Farm 123

Farm 123Bezpieczeństwo to podstawa. Dlatego też nasze dzieci są dla nas najważniejsze. Zawsze się o nie martwimy i to się raczej nie zmieni – ktoś musi przecież je wychować na dobrych ludzi. Wszystko jest zależne od naszych dzieci gdy już dorosną, dlatego musimy dbać o ich bezpieczeństwo. Bez naszych dzieci nie ma przyszłości. Niestety, nie zawsze możemy aktywnie dbać o ich bezpieczeństwo. Dokładnie dlatego potrzebne jest coś, co nauczy je zrozumienia świata nie odbierając im przy tym możliwości zabawy. Z tego powodu właśnie gry edukacyjne to błogosławieństwo. Dziś opiszę aplikację o wdzięcznej nazwie Farm 123, która moim zdaniem jest naprawdę dobrym źródłem rozrywki i edukacji dla najmłodszych.

Podstawy liczenia

Czym jest ta gra? Farm 123 to z pozoru tylko prosty program uczący dzieci liczenia i rozpoznania otoczenia.  gRfika jest tu kolorowa i przyjazna oku, a muzyka ciepła i przyjemna dla ucha. Z pewnością gra będzie potrafiła przyciągnąć wzrok dziecka ze względu na szereg urozmaiceń w nią wbudowanych. Farm 123 imituje wyglądem książkę dla dzieci i uczy je liczenia będąc interaktywnym odpowiednikiem tego, co można zdobyć w świecie rzeczywistym wzbogacone o kilka opcji. Program zawiera w sobie trzy możliwości: interaktywne czytanie książki, czytanie automatyczne i gry. Te ostatnie to zestaw prostych zadań nie wymagających zbyt wiele, ale uczących dziecko liczyć.

Wygodne czytanie – Farm 123

Farm 123 to przede wszystkim dobra zabawa dla dziecka. Nie sposób nie zwrócić uwagi, że jest to na tyle kolorowy i urozmaicony program, że najmłodsi przez jakiś czas nie oderwą od niego wzroku. Całość zaprojektowana jest tak, by angażować dziecko i pod banderą zabawy uczyć liczenia – i program faktycznie robi to dobrze. Moje dzieci polubiły tą aplikację – spełniła ona swoje zadanie w pełni. Oczywiście, pamiętajmy, że jest to aplikacja dedykowana najmłodszym i matematyka w niej prezentowana nie jest zbyt zaawansowana. Na wszystko przecież przyjdzie odpowiednia pora, prawda?

 

Kontakt:

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami klikając w ten link

Znajdziesz nas też nasz  facebook 

Blokowanie niewłaściwych treści w iPhone