Zaawansowany Mac - coś dla Ciebie!

Przez początki z Applem przechodzi każdy jego użytkownik. Trudno jednoznacznie określić, czy łatwiej mają nowicjusze bez wiedzy, czy użytkownicy Windows/Linux/itp., mający swoje nawyki. Trochę różnic jest również przy rozpoczynaniu pracy z nową maszyną prosto ze sklepu, a tzw. używką, np. odziedziczoną po innym pracowniku. Każdą maszynę, aby nam dobrze służyła trzeba najpierw "poustawiać". A co gdy masz już to wszystko za sobą? Zaczyna w końcu w głowie dzwonić, że może zaawansowany Mac. W grę wchodzi szczegółowa konfiguracja Mac. Jednak na tym nie koniec. Jest jeszcze ustawienie urządzeń, np drukarek, czy też konfiguracja Apple Glass. Dodatkowo na znaczeniu zyskuje kryterium różnicujące sposób konfiguracji. Są to potrzeby i sposób korzystania z Maca. Poniżej opiszemy Wam w zarysie program przykładowego kursu, na którym gwiazdą jest zaawansowany Mac.

Jak się do tego zabrać?

Bardzo prosto. Wystarczy odezwać się do nas telefonicznie lub mailowo. Następnie zwięźle przedstawić p. Grzegorzowi lub p. Justynie czego potrzebujesz, a my zajmiemy się resztą. Kolejnym krokiem jest wspólne ustalenie indywidualnego programu szkolenia. Potem dobieramy szkoleniowca a na koniec przechodzicie kurs pod czujnym okiem anielsko cierpliwego trenera i gotowe! Nic trudnego, prawda? A jak czego może nauczyć Was zaawansowany Mac?

Przykładowe tematy z zaawansowanego Maca

  1. zaawansowanej i szczegółowej konfiguracji Maca i urządzeń peryferyjnych oraz sieci
  2. ustawień i kontroli prywatności swojej, Waszej Rodziny i współpracowników
  3. zasad aktualizacji systemu i aktualizacji MacOS pod kątem bezpieczeństwa - czyli co, i kiedy, i dlaczego
  4. płynnej i bezpiecznej pracy z multimediami
  5. udostępniania zasobów i streamingu
  6. pracy z dodatkowymi usługami jak AppleTV
  7. zabezpieczania danych, jak również fizycznego bezpieczeństwa Waszych laptopów i bonusowo innych urządzeń
  8. pracy na wielu urządzeniach jednocześnie i koordynacji ich zależności od siebie wzajemnie.
Zaawansowany Mac

To oczywiście tylko przykładowe tematy, które zawiera zaawansowany Mac. Poza tematami, które znajdują się w pełnej ofercie szkolenia możemy program kursu rozszerzyć o zagadnienia interesujące kursanta. Jeśli potrzebujesz coś powtórzyć z zakresu podstawowej obsługi Maca to też dorzucimy. Podsumowując nauczymy Cię po prostu jak używać maca w sposób bezpieczny i wydajny. A dodatkowo tak, żeby była z tego frajda, bo przecież Apple to również duże możliwości rozrywki, jak filmy, gry, rozmowy i edycja fotografii i montaż multimediów. Natomiast użytkownikom początkującym, nawet takim, którzy dopiero co kupili sobie Maca mzmy jeszcze inną propozycję. Możemy spotkać się na rozszerzone szkolenie, gdzie nauczycie się od postaw wszystkiego, co konieczne do prawidłowej pracy na Mac. Następnie "dokleimy" zagadnienia zaawansowane aby ułatwić Wam życie. Bo czemu nie?

Polecamy nasze inne kursy: