Szkolenie z projektowania modowego

Projektowanie modowe, czyli inaczej wzornictwo modowe. Dość młody dział kursów, patrząc pod kątem wykorzystania komputerów do projektowania. Dlatego rozejrzeliśmy się po ofertach dostępnych na rynku i stworzyliśmy nasze autorskie szkolenie z projektowania modowego.  Opracowaliśmy nową ofertę w oparciu zarówno o dostępne już na rynku kursy jak i o własne doświadczenie, ponieważ od lat szkolimy projektantów takich marek jak HOUSE, Sinsay, Reserved czy CROPP. Jednocześnie pracujemy jako instruktorzy dla działów projektowych macierzystych firm jak np. SDV, czy LPP. Zapraszamy na kompleksowy kurs z zakresu projektowania odzieży i tekstyliów. W odróżnieniu od wielu firm my szkolimy szeroko: od obsługi wybranego przez klienta programu graficznego, przez artystyczne aspekty grafiki, aż po szukanie inspiracji i przygotowanie materiału do pracy.

Czym jest projektowanie modowe?

To przede wszystkim połączenie twojego zmysłu estetyki, fantazji i wiedzy z umiejętnościami. Im więcej każdego z tych elementów tym lepiej i ciekawiej tworzy się projekty. Oczywiście należy tez umieć ukierunkować swoje działania i zebrać koncentrację and tym czy innym konkretnym pomysłem, aby nie rozpraszać sił. W dzisiejszych czasach jest dużo produktów na rynku i zpaotrzebowanie również rośnie. Są projkety odzieży i tekstyliów od koszulek, przez gadżety reklamowe, po zabawki i wyposażenie wnętrz. Można projektować to wszystko zarówno ręcznie jak i z wykorzystaniem grafiki komputerowej. To drugie rozwiązanie daje zdecydowanie większe i nieinwazyjne możliwości edycji projektu. Dodatkowo często cały zespół może pracować nad jednym projektem, a każdy z projektantów we własnym zakresie. Elektroniczna wersja projektu jest bardziej elastyczna pod kątem technicznym. Nie trzeba używać gumki przy poprawkach, liczyć się z uszkodzenie papieru kreślarskiego, czy pilnować wysychania mazaków. Można również w szybki sposób zobaczyć efekty np. nałożenia zadruku na odzież i jego edycji. Tego tez, między innymi obejmują nasze szkolenia z projektowania modowego.

Szkolenie z projektowania modowego

Co obejmuje szkolenie?

  1. naukę pracy z wybranym programem do grafiki komputerowej - we wcześniej ustalonym z klientem zakresie funkcji
  2. omówienie zasad projektowania
  3. prezentację artystycznych aspektów grafiki
  4. warsztatową prace nad możliwościami poszukiwania inspiracji
  5. Stworzenie własnych projektów po każdym z bloków tematycznych
  6. na koniec nasza ulubiona część - wręczenie certyfikatu po pomyślnym przejściu szkolenia
  7. dodatkowo otrzymujesz dostępo domateriałó wideo, szkoleniowych oraz plików projektowych na których instruktor pracował podczas twojego szkolenia - zatem każde szkolenie i i materiały są spersonalizowane.

Polecamy nasze inne kursy: