Szkolenie z obsługi mac OS

Nowym użytkownikom Mac proponujemy program podstawowy. Nie należy się przejmować jego obszernością. Jest realizowany sprawnie ze względu na to, że opieramy się na znajomości systemu Windows. Mniej istotna część elementów jest realizowana poglądowo, gdyż ważne jest aby użytkownik wiedział gdzie się znajdują, ale nie musi znać doskonale akurat ich działania. Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki na mac to zapraszamy do kontaktu.

Użytkownikom już pracującym w systemie możemy wyjaśnić wiele zawiłości i metod pracy. Przećwiczyć rozwiązania dla kwestii problematycznych. Pomóc usprawnić pracę, zabezpieczyć dane i dokładniej spersonalizować komputery. Dodatkowo pomożemy założyć zabezpieczenia rodzicielskie i nauczymy jak kontrolować działania dzieci w Internecie i na urządzeniach. Pokażemy triki i dodatki systemowe, które wesprą pracę i uatrakcyjnią użytkowanie, a także zabawę na Mac.

Szkolenie z obsługi mac OS

Co pokaże Ci nasze szkolenie z obsługi mac OS?

Nauka Mac OS na szkoleniach „Obsługa Mac Os X” to najpierw informacje o sprzęcie i systemie. Wskazujemy na różnicę między Mac, a PC. Pokazujemy podstawowe elementy, jak Dock, Finder, Mission Control oraz Launchpad. Aplikacje, jak również skrzynkę pocztową, przeglądarkę Safari itp. Następnie zajmujemy się urządzeniami peryferyjnymi i pozostałym sprzętem Apple. Pomagamy w instalacji odpowiedników konkretnych aplikacji dla Mac. Dodatkowo uczymy jak dbać o bezpieczeństwo komputera.

Różnice pomiędzy komputerami z systemem operacyjnym OS X a PC mogą spowodować trudności z przejściem pomiędzy systemami. Dlatego aby usprawnić pracę, nauczyć jak zachować o cyberbezpieczeństwo i tworzyć bezpieczne hasła, jak również jak dostosować nowy sprzęt i urządzenia peryferyjne polecamy nasz kompleksowy kurs obsługi Mac OS. Jesteśmy w stanie pomóc przy wyborze sprzętu, skonfigurowaniu go oraz nauki obsługi. Ale spokojnie. Już my Cię nauczymy!

Jakie elementy zawiera obsługa Maca?

Obsługa Maca – Kursy z konkretnych modeli:

  • pierwsze kroki z Macbok Air
  • pierwszy iMac
  • kurs obsługi Macbook Pro
  • Pogotowie dla Mac, iMac, Mac mini

Podstawy Mac OS X obejmują informacje bazowe o:

Polecamy nasze inne kursy: