Odbieranie połaczeń na Apple Watch

Apple watch to jeden z najfajniejszych a zarazem najprzydatniejszych gadżetów Appla. Prosty i wygodny sposób na odbieranie połączeń na Apple Watch. Tak, przez zegarek można rozmawiać. Fantastycznie współpracuje z iPhone'm i oferuje coraz lepszą jakość dźwięku. Co możesz z nim robić? Możesz odpisać na SMSa, możesz nawigować a nawet płacić zbliżeniowo. Dodatkowo Apple Watch 6 ma fantastyczną opcję odbierania za pomocą powtórzonego ruchu dłonią. Jak? W bardzo prosty sposób. Trzeba zacisnąć pięść dwukrotnie ręką, na której masz załozony zegarek. Jak to działa opisujemy poniżej. Jak również pokazujemy na wideo. To tylko 33 sekundy... a w tym czołówka. 😉 A jeśli potrzebujesz więcej pomocy to nasza firma informatyczna chętnie obsłuży techniczenie Twojego Apple Watcha i przeszkoli CIebie z jego obsługi..

Halo, zegarek Ci dzwoni!

W sensie, że budzik? W telefoie? No nie. W zegarku Ci dzwoni. Apple Watch doczekał się już szóstej wersji, oczywiście w różnych modelach i z różnymi bransoletami. Istny raj dla gadżeciarzy i właścicieli firm świadczacych obsługę sprzetu Apple. Jak my. U nas to nie tylko hobby ale również praca i konieczność posiadania takich zabawek, aby znać od podszewki najnowsze modele i umieć pomóc ich użytkownikom. Odbieranie połączeń na Apple Watch to już chleb powszedni na zegarckach Jabłka, ponieważ ludzie szybko przyzwyczajają się do wygodnych funkcji.

Odbieranie połączeń na Apple watch

AssistiveTouch - czyli co?

Jest to jedno z nowych ułatwień obsługi Apple Watcha. Zaawansowany AssistiveTouch, pozwala na sterowanie zegarkiem bez konieczności dotykania ekranu. Funkcja trafiłą do inteligentnego zegarka razem z jednym z kolejnych uaktualnień watchOS.

A jak to działą? Bardzo prosto. Jeśli chcemy odebrać połączenie oczywiście musimy skonfigurować zegarek. Im bliżej siebie czasowo są zaciśnięcia tym lepiej zadziała komenda gestem. Możesz odbierać tak w zasadzie w podczas dowolnej aktywności... nie, podczas TEJ aktywności nie testowaliśmy Apple Watcha - nie wiemy, NIE PYTAJCIE.

AssistiveTouch w zegarkach od Apple wykorzystuje dane pobierane przez żyroskop. Danych dostarczają również akcelerometr w zespole z sensorem. Ten ostatni odczytuje nasz puls. Następnie pozyskane informacje pozwalają na rozróżnienie nawet drobnych ruchów mięśni, a także ścięgien ręki i przekształcenie ich na konkretne komendy, Warto zaznaczyć, że mamy tu do czynienia maszynowym uczeniem się. Komendy interpretowane z ruchu ciała ludzkiego pozwalają na poruszanie się po systemie i komunikowanie się użytkownika z watchOS. Dzięki temu możliwe jest wykonywanie różnych czynności, jak np. właśnie odbieranie lub odrzucanie połączeń przychodzących.

Polecamy nasze inne kursy: