Podstawy Mac Os X

Mac to przede wszystkim różnego rodzaju komputery osobiste. Typowe Mac Pro, Air i klasyki iMac. MacBooki pracują na autorskich systemach Apple – Mac OS.  Choć intuicyjne w obsłudze, to różnią się istotnie od systemu Win. Jego powstaniu przyświecała inna idea użytkowania. Dla użytkowników, którzy pracują już od pewnego czasu z Mac OS jest on jasny, ale dla nowych użytkowników może być problematyczny. Początki z MacBookiem to wiele funkcji i współpraca z pozostałymi urządzeniami Apple i innych marek. Ale jak używać Macbooka i Mac Os X? Nie musicie Państwo wszystkiego wiedzieć. Od tego jesteśmy my. I nauczymy wszystkiego, co trzeba, oszczędzając Państwa cenny czas i bezcenne nerwy. Gdy rozpoczynasz pracę na nowym systemie warto jest najpierw poznać jak działa, oraz co gdzie i dlaczego. Chociażby po jego aktualizacji, przecież znasz ten system. I tu pojawienia się niespodzianka. W ostatniej aktualizacji do Big Sur wielu użytkowników zostało zaskoczonych. Big Sur ma tyle zmian, ze dostał kolejny numer i jest właściwie nowym system, a nie tylko ulepszanym. Mówimy o tym np. w artykule AKTUALIZACJE MAC. Ale nie musi być to najnowszy system, można pracowąć na nieco starszych. Zawsze jednak nalezy znać podstawy Mac OS X. Inaczej się nie da.

Nasze kursy obejmują podstawy Mac Os X w kompleksowym ujęciu. Dlatego w efekcie pozwolą Państwu w pełni zrozumieć i wykorzystać funkcje autorskiego systemu Apple. Szkoleniowcy mają bogate doświadczenie i wiedzę, a dodatkowo sami są pasjonatami sprzętu Apple. Do tego mają dużo życzliwości, cierpliwości i poczucia humoru. Zapraszamy również szanownych Seniorów na specjalne kursy Mac dla Seniora.

Nowym użytkownikom Mac proponujemy program podstawowy. Nie należy się przejmować jego obszernością. Jest realizowany sprawnie ze względu na to, że opieramy się na znajomości systemu Windows. Mniej istotna część elementów jest realizowana poglądowo, gdyż ważne jest aby użytkownik wiedział gdzie się znajdują, ale nie musi znać doskonale akurat ich działania. Jeśli stawiasz swoje pierwsze kroki na mac to zapraszamy do kontaktu.

Mac szkolenia online są nauką nie tylko obsługi urządzenia, ale również zasad bezpieczeństwa w domu i w pracy przy korzystaniu z urządzeń. Ponadto omawiamy z jakimi kwestiami należy zgłaszać się do nas, a a z jakimi do wypadałoby radzić sobie samodzielnie. Szkolenie obejmuje zarówno początki pracy z MacBookiem, jak i bardziej tematyczne kwestie, np. praca w PowerPoint na iPad. Przeprowadzimy kompleksowy kurs obsługi systemu mac OS, nauczymy organizacji systemu, pokażemy jak usprawniać pracę i na co uważać.  Wszystko w bezstresowej atmosferze z profesjonalnymi szkoleniowcami, którzy również prywatnie są pasjonatami sprzętu marki Apple.

Dodatkowo oferujemy pełną obsługę informatyczną na podstawie stałej umowy lub doraźny serwis. Więcej informacji znajdziecie w poprzednim artykuł: opieka informatyczna.

Polecamy nasze inne kursy: