Początki z macbookiem

Kiedy rozpoczynasz pracę na nowym systemie lub nowym modelu komputera warto jest najpierw poznać jak działa, oraz co gdzie i dlaczego. Wydaje się, że jeśli pracujesz już od jakiegoś czasu to cóż trudnego może być w opanowaniu nowego systemu operacyjnego? Chociażby po jego aktualizacji, przecież znasz ten system. I tu pojawienia się niespodzianka. W ostatniej aktualizacji, gdzie na dyski wszedł nowy omawiany w poprzednim artykule system Big Sur wielu użytkowników zostało zaskoczonych. Chociażby przez zmianę szaty graficznej i inny wygląd ikon. Mniej okrągłe oczy zrobili użytkownicy iPhone'ów, bo właśnie do tego systemu oznaczeń zmierza MacOS Big Sur. Mówimy o tym np. w artykule AKTUALIZACJE MAC. A co w przypadku przejścia miedzy systemami Win i Mac? Co trzeba wiedzieć, gdy są to nasze początki z Macbookiem? Szkolenia. To jest wiedza i umiejętności w pigułce. Po naszym kursie początki z Macbookiem nie będ problem. Co i dlaczego opisujemy dla Was poniżej.

Jak wyglądają typowe początki z Macbookiem?

Właściwie to nauka od podstaw. Jeśli mamy wiedzę z innych systemów operacyjnych i kompóterów to to instynktownie bedziemy szukali pewnych znzanych rozwiązań. A  tu może się okazać ślepą uliczka. Ogólnie system Maca można określić jako odwrotność WIndowsa. NIemniej jednak taka informacja powie coś uzytkownikom WIn. A co jeśli Macbook to nasz pierwszy sprzęt? Ooo, to tu się zaczyna duuuża wiedza. samo co kursy stacjonarne. Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste i to z nich szkolimy najcześciej. Ale także z np. z iPhone. Tak. też online. Wszystkie urządzenia wyposażone są w autorski system Mac OS. Warto najpierw poznać nieco teorii, dlatego że podejście do Mac OS istotnie różni się od Windowsa. W dzisiejszej dobie, starając się wyjść naprzeciw potrzebom użytkowników utrzymujemy skzolenia stacjonarne, ale proponujemy również Mac szkolenia online. Jak, co i po co? O tym dalej?

Początki z macbookiem

Co trzeba opanować?

Mac szkolenia online są nauką nie tylko obsługi urządzenia, ale również zasad bezpieczeństwa w domu i w pracy przy korzystaniu z urządzeń. Ponadto omawiamy z jakimi kwestiami należy zgłaszać się do nas, a a z jakimi do wypadałoby radzić sobie samodzielnie. Szkolenie obejmuje zarówno początki pracy z MacBookiem, jak i bardziej tematyczne kwestie, np. praca w PowerPoint na iPad. Przeprowadzimy kompleksowy kurs obsługi systemu mac OS, nauczymy organizacji systemu, pokażemy jak usprawniać pracę i na co uważać.  Wszystko w bezstresowej atmosferze z profesjonalnymi szkoleniowcami, którzy również prywatnie są pasjonatami sprzętu marki Apple.

Dodatkowo oferujemy pełną obsługę informatyczną na podstawie stałej umowy lub doraźny serwis. Więcej informacji znajdziecie w poprzednim artykuł: opieka informatyczna.

Polecamy nasze inne kursy: