Montaż AirTag w samochodzie

Przed Tobą montaż AirTag w samochodzie? Osobowy, czy dostawczy? Główne zasady są te same, natomiast różnicę wprowadza wyposażenie i budowa kabiny. AirTag może pomóc w śledzeniu pojazdu w przypadku zgubienia lub kradzieży. Może nawet pomóc w tak banalnym choć irytującym problemie jak przypomnienie sobie gdzie zaparkowaliśmy pod marketem, lub wyjaśnienie komuś, gdzie na niego czekamy. Jednak przedstawiamy to rozwiązanie jedynie w celach informacyjnych. Należy pamiętać, że umieszczenie takiego urządzenia w samochodzie może w niektórych jurysdykcjach naruszać prawo lub przepisy dotyczące prywatności. Dlatego zanim zdecydujesz się na AirTaga w samochodzie najpierw upewnij się, że jest to zgodne z lokalnymi przepisami. Warto również przeczytać krótką instrukcję poniżej, o tym jak zamontować AirTaga w samochodzie, aby minimalizować ryzyko uszkodzenia zarówno urządzenia jak i elementu pojazdu. Jeśli zgodnie z prawem możesz zainstalować AirTag w swoim samochodzie, oto kilka wskazówek, które warto wziąć pod uwagę:

Montaż AirTag w samochodzie

WAŻNE! Wybierz miejsce które jest niekolizyjne, unikaj miejsc w które kopiesz lub o które zahacza pasażer przy wsiadaniu. Nie narażaj urządzenia na przegrzanie, czy też zalanie. Nie wykonuj montażu z użyciem siły. i przed przyklejeniem AirTaga wyczysć i osusz powierzchnię, do której chcesz go przymocować. Pamiętaj rónież o zachowaniu zasad prywatności i nie używaj AirTaga do śledzenia innych osób bez ich zgody.

AirTag w samochodzie? INSTRUKCJA

  • Wybierz odpowiednie miejsce: Wybierz miejsce w samochodzie, w którym gadżet jest zabezpieczony przed dostępem osób trzecich.
  • Następnie naklej AirTaga do wybranej czystej powierzchni w samochodzie. 
  • Kolejno sparuj go z iPhone'em za pomocą aplikacji "Znajdź". To umożliwi śledzenie twojego pojazdu z pomocą telefonu.
  • Na koniec zarejestruj AirTaga na swoim koncie Apple ID i możesz również umieścić kontaktowe informacje na nim, na wypadek gdyby ktoś znalazł zgubiony przedmiot.