Mac szkolenia online

Każdy użytkownik, niezależnie od stażu powinien odpowiedzieć sobie na pytanie do czego Mac będzie wykorzystywany? A następnie czego najbardziej musimy na min pilnować? Warto również dobrze określić, na jakich parametrach nam zależy. To jest już dobra podstawa do korzystania z maszyny. O ile użytkownicy już pracujący na Mac mogą się czegoś ciekawego i przydatnego nauczyć idąc na szkolenia Mac online, o tyle nowym użytkownikom takie szkolenia istotnie ułatwią i pracę i zabawę. Tak, dorośli tez się bawią. Doza rozrywki jest konieczna do równowagi psychicznej. Warto zaznaczyć, że Mac wydajnością świetnie się nadaje zarówno do pracy jak i relaksu.

Przez początki z MacBookiem przechodzi każdy jego użytkownik. Trudno jednoznacznie określić, czy łatwiej mają nowicjusze bez wiedzy, czy użytkownicy Windows/Linux/itp., mający swoje nawyki. Trochę różnic jesti również przy rozpoczynaniu pracy z nową maszyną prosto ze sklepu, a tzw. używką, np. odziedziczoną po innym pracowniku. Każdą maszynę, aby nam dobrze służyła trzeba najpierw "poustawiać". Czyli w grę wchodzi konfiguracja Mac. Jest jeszcze jedno kryterium różnicujące sposób konfiguracji i są to potrzeby i sposób korzystania użytkownika indywidualnego i pracownika. Inne priorytety są uwzględnia konfiguracja Mac w pracy, a inne w domu. Choć może być to nierzadko ten sam komputer.

Co obejmują Mac szkolenia online?

Właściwie to samo co kursy stacjonarne. Pośród różnych urządzeń od Apple nieustannie rosnącą popularnością cieszą się komputery osobiste i to z nich szkolimy najcześciej. Ale także z np. z iPhone. Tak. też online. Wszystkie urządzenia wyposażone są w autorski system Mac OS. Warto najpierw poznać nieco teorii, dlatego że podejście do Mac OS istotnie różni się od Windowsa. W dzisiejszej dobie, starając się wyjść naprzeciw potrzebom użytkowników utrzymujemy skzolenia stacjonarne, ale proponujemy również Mac szkolenia online. Jak, co i po co? O tym dalej?

Wiedza jak działają i korzystać z urządzeń Mac to przysłowiowa jedna strona medalu. Druga to konfiguracja i różnego rodzaju usprawnienia dla użytkowników. W przypadku konfiguracji nie tylko jąomawiamy. W więszkości przypadkó wykonujemy wele czynności konfiguracyjnych razem z użytkownikiem.

Mac szkolenia online

Zakres Mac szkolenia online

Mac szkolenia online są nauką nie tylko obsługi urządzenia, ale również zasad bezpieczeństwa w domu i w pracy przy korzystaniu z urządzeń. Ponadto omawiamy z jakimi kwestiami należy zgłaszać się do nas, a a z jakimi do wypadałoby radzić sobie samodzielnie. Szkolenie obejmuje zarówno początki pracy z MacBookiem, jak i bardziej tematyczne kwestie, np. praca w PowerPoint na iPad. Przeprowadzimy kompleksowy kurs obsługi systemu mac OS, nauczymy organizacji systemu, pokażemy jak usprawniać pracę i na co uważać.  Wszystko w bezstresowej atmosferze z profesjonalnymi szkoleniowcami, którzy również prywatnie są pasjonatami sprzętu marki Apple.

Dodatkowo oferujemy pełną obsługę informatyczną na podstawie stałej umowy lub doraźny serwis. Więcej informacji znajdziecie w poprzednim artykuł: opieka informatyczna.

Polecamy nasze inne kursy: