Mac Szkolenia

Opieka Informatyczna icloud dysk sieciowy dziecko Guided Access trzy triki kontrola rodzicielska

Mac szkolenia - Komputery marki Apple to silne i pełne gracji urządzenia niezależnie od tego, czy mówimy o iMacu, MacBooku czy innych produktach tego producenta. Nie zmienia to jednak faktu, że system, na jakim operują te urządzenia zdają się do dziś dla wielu jedynie zagadką lub ciekawostką. Komputer od zawsze większości ludzi kojarzy się intuicyjnie z rozpoznawalnym systemem od Microsoft - i tylko tym. Niewiele osób używa Maca, a jeszcze mniej jest w stanie go w zadawalającym stopniu opanować Mac jest wyraźnie inny. Brak tu części funkcji tak znanych z Windows, brak znajomego wyglądu – tego, do czego przywykł przeciętny użytkownik. Układ większości elementów systemowych także jest inny. Podobnie sytuacja wygląda ze wspom,nianymi funkcjami: nie są one takie same jak w Windows. Wszystko to może wywołać w nowym posiadaczu komputera z systemem Mac OS X dość oczywiste zniechęcenie czy nawet irytację.

Czemu to istotne? - Mac Szkolenia - nauka obsługi MacBook, iMac, iPhone, iPad

Pomimo zgrabnego wyglądu i estetycznego wnętrza nadal można odczuwać kłopoty przy korzystaniu ze sprzętu od firmy Apple. Powód jest niezwykle prosty: wydają się one bardzo różne od komputerów ze znanym każdemu Windowsem. Komputery od Apple to całkiem inny typ podejścia do projektowania urządzeń, a stystem operacyjny to jedynie - estetyczna i sprawna w działaniu - manifestacja tego faktu.

Dlatego też zdecydowaliśmy się na prowadzenie szkoleń dzięki którym ta tematyka przestanie być sekretem nawet i dla początkujących użytkowników. Mamy dla Państwa dobrą informację: nie ma się czego obawiać, Mac może być przyjemny w stosowaniu. Nasi doświadczeni instruktorzy pomogą Państwu pojąć podstawy działania owego systemu operacyjnego, jego najbardziej esencjonalne funkcje i dostosowywanie go w pełni do państwa potrzeb. Wzystko po to, aby czuli się Państwo pewnie w używaniu swojego Maca sprawnie i skutecznie.

Nasze szkolenia to między innymi:

  • Zrozumieniu działania Mac OS
  • Przystosowaniu systemu do własnych potrzeb
  • Podłączeniu komputera do sieci lub innych urządzeń takich jak na przykład drukarki lub inne peryferyjne

 

Kontakt:

Jeśli chcesz skorzystać z naszych usług, skontaktuj się z nami klikając w ten link

Znajdziesz nas też nasz  facebook

mac szkolenia