Kursy grafiki komputerowej

Grafika komputerowa to atrakcyjna gałąź zarówno w pracy zaowdowej jak i hobbistycznie. U nas zdajemy sobie sprawę z tego lepiej niż dobrze. A to dlatego, ze nasi skzoleniowcy są aktywnie pracującymi grafikami i fotografikami. Podobnie jak nasz Pan Prezes jest miłośnikiem i specjalistą od sprzętu i oprogramowania Mac. I takich też ludzi sobie dobierał. Informatyków i skzoleniowców, któzy nie tylko mają wiedzę, ale również chcęć do jej przekazywania i umiejętności tłumaczenia. Dodatkowo sa naprawdę cierpliwi. Dlatego nasze kursy grafiki komputerowej cieszą się takim powodzeniem. Jestesmy jedną najprężniej działających firm szkoleniowych w Polsce. Uczymy również kursantów zagranicznych online np. z Niemiec, Wielkiej Brytanii, czy też Irlandii. Warto wspomnieć, że przez ręce i oczy naszych szkoleniowców przeszli zarówno kursanci indywidualni, jak i pracownicy korporacji, np. projektanci Cropp, czy House, jak i pracownicy instytucji Państwowych np. PWPW, ambasad, jak i szkoły oraz gminne centra kultury.

Jedynym warunkiem z punktu widzenia instruktora jest ze strony kursanta czas i chęć. Po naszej stronie spoczywa większość ciężaru nawiązania kontaktu z kursantem i przekazania mu wiedzy. Kurs komputerowy nie jest tutaj żadnym wyjątkiem.

Z jakich programów szkolimy?

Kurs grafiki komputerowej u S Partners obejmuje:

  • Adobe Photoshop
  • Adobe Illustrator
  • Adobe InDesign
  • Adobe Premiere Pro
  • Corel DRAW
  • Corel PHOTOPAINT
  • Canva
  • i inne

Dlaczego u nas?

Mamy naprawdę szerokie pole widzenia jeśli chodzi o kurs komputerowy. Dodatkowo wieloletnie i bogate doświadczenie. Mamy w swoim dorobku kursów zarówno indywidualne, np. dla pracowników administracyjnych, jak i grupowe szkolenia w szkołach i technikach. Uczyliśmy również seniorów oraz prowadziliśmy szkolenia w Gminnych Centrach Kultury.

Nasi instruktorzy pracują u nas wiele już lat. Ponadto sami jeszcze pamiętają jak byli uczeni... i my też to pamiętamy, jak oni się uczyli. To znacząco ułatwia przekazywanie wiedzy, ponieważ instruktorzy widzą kiedy pojawia się problem, zmęczenie, czy niezrozumienie i potrafią zareagować. Zauważają też również kiedy temat przypadł do gustu i potrafią pociągnąć kwestię uatrakcyjniając szkolenie.

Kurs grafiki komputerowej

Grafika komputerowa to perspektywa i możliwości

Grafika komputerowa to naprawdę niełatwa sprawa. O ile sama wiedza i umiejetności dają się wytrenować to często potrzebne jest obudzenie zmysłu artystycznego. Nie każdy grafik musi być super utalentowany. Ale każdykursant, któy wychodzi od nas wie jakie są prawidła tworzenia grafik i umie z nich spokrzystać. Na tej podstawie nierzadko nasi instruktorzy z radością obserwują jak kursanci łapią luz. W efekcie pod koniec całego kursu mają już stos pomysłów, a realizacja części z nich przynajmniej zaczęta w trakcie szkolenia. Grafika komputerowa to dynamicznie rozwijająca się branża. Jest to również podstawa komunikacji społecznej w mediach, reklamy i handlu. Może tez być znakomitym hobbi i przyczynkiem np. do pięknego i unikatowego prezentu, którego projekty wyjdzie spot woich rąk. Dlatego zapraszamy na nasze kursy grafiki komputerowej. Czekamy na Ciebie!

Polecamy nasze inne kursy: