Kurs komputerowy w prezencie

Z okazji zbliżających się świąt i czasu wręczania sobie wzajemnych podarków pomyśleliśmy o czymś dedykowanym. Jeśli wiesz, że komuś zależy na opanowaniu nowych umiejętności, a może chcesz zmotywować do nauki, albo też po prostu zafundować szkolenie -  mamy rozwiązanie. Dodatkowo dobre na awet na ostatnią chwilę. Kurs komputerowy w prezencie jest bliżej, niż na wyciągnięcie ręki. Jest to spory prezent i dający naprawdę duże możliwości rozwoju i zabawy. Na zdjęciu przedstawiamy jeden z najpopularniejszych voucherów, czyli na kurs Excel. Natomiast w artykule opowiemy jak zamówić kartę podarunkową i na co zwrócić uwagę.

Dobry prezent nawet na ostatnią chwilę.

Frajdę z udziału w kursie dla obdarowanego - to na pewno. Daje motywację, zdejmuje z głowy uczestnika kwestie opłat i sporej części kontaktu typowo administracyjnego. Osoba kupująca taki voucher musi nam tylko powiedzieć jaki poziom chce wykupić. Jednocześnie jesteśmy na tyle elastyczni, ze jeśli trzeba będzie skorygować wybór do poziomu niższego - robimy to bez problemu nawet w dniu rozpoczęcia kursu. Dodatkowo voucher na szkolenie ratuje sytuację, gdy brak jest pomysłu na prezent rzeczowy, lub gdy obdarowany ceni sobie zdobywanie nowych umiejętności. Kolejną zaletą jest szybka dostawa, czasami z dnia na dzień. Zatem możesz go zamówić "na ostatnią chwilę". Możesz wybrać karnet na kurs komputerowy z dowolnego programu, z którego szkolimy, na wybranym przez siebie poziomie i wymiarze godzin. Poniżej kilka z naszych propozycji szkoleń. 

Kurs komputerowy w prezencie

Do obdarowanego kursanta należy tylko umówienie się na pierwsze zajęcia. Dalej już ustala bezpośrednio z instruktorem lub naszą przemiłą i profesjonalną koordynatorką.

Jak dostać nasz voucher na kurs komputerowy?

  1. Wybadaj najpierw przyszłego obdarowanego.
  2. Dobierz odpowiedni poziom szkolenia komputerowego: podstawowy - średni - zaawansowany - master.
  3. Następnie wybierz, czy chcesz kupić pełne 16 godzin szkolenia, czy chcesz zrobić prezent w postaci konsultacji z określonych tematów.
  4. Opłać voucher.
  5. Odbierz maila z prezentem lub poproś o wysłanie pocztą tradycyjną.
  6. Wręcz obdarowanej osobie - kontakt znajduje się na karcie podarunkowej.
Kurs komputerowy w prezencie

Polecamy nasze inne kursy: