Konfiguracja Apple Glasses

Korekta wzroku w zakładach optycznych Cupertino? No nie do końca. Apple Glasses to nieco bliźniaczy gadżet do Google Galasses.  Jednak nie różni ich tylko nazwa, ale też częściowo zastosowanie. Szkła Jabłkowe będą służyły to rozszerzonej rzeczywistości i są niezłym wstępem do mapowania otoczenia. Mają własny wyświetlacz, a wszelkie procesy będą przeprowadzały sparowane z nimi iPhone'y. I dlatego właśnie tak ważna jest prawidłowa konfiguracja Apple Glasses.

Do czego Apple Glasses mają służyć?

Niedługo będą od dawna zapowiadane okulary od Apple. Swoista odpowiedź na Google Glasses, choć o nieco odmiennych funkcjach. I choć gigant nauczył nas, że promocje to raczej marzenia, to w SPartners spodziewaliśmy się istotnie wyższej ceny za taką "zabawkę", chociaż jednak użyteczną. Jesteśmy mile zaskoczeni.

Jeśli często potrzebujesz szybkiego i krótkiego dostępu do codziennych informacji, podawanych na bieżąco to Google Glasses mogą one być rozwiązaniem dla Ciebie. Urządzenie sprawnie pokazuje w polu widzenia bieżące istotne informacjie jak np. nawigacja, czy informacja o połączeniu przychodzącym.

Konfiguracja Apple Glasses - kto pomoże?

Najfajniej byłoby gdyby Apple Glases same wyświetlały informacje o krokach konfiguracji. Tak dobrze raczej nie będzie.  Za to są na rynku firmy, które chętnie i profesjonalnie pomogą poustawiać okulary. Odpowiednia konfiguracja Apple Glasses może skutecznie ułatwić piesze nawigowanie po mieście, sprawdzenie służbowej poczty, czy też szybkie odczytania krókich wiadomości. Informacje w polu widzenia są niewątpliwie oszczędnością czasu. Pozostaje pytanie jak wpłyną na nasze postrzeganie rzeczywistości i koncentrację na działaniu.

Przedee wszystkim jednak konieczne jest połączenie Apple Glasses z iPhonem. Skutecznie pomożemy zaróno z konfiguracją okularów jak i dostosowaniem samego iPhone'a.

Konfiguracja Apple Glasses

Ponadto Apple potwierdza, że przedstawi dwa modele. Ich konfiguracja może okazać się zarówno dobrą zabawą jak i nie lada wyzwaniem. Jedno nie wyklucza drugiego. W S-Partners lubimy dobrze się bawić i jednocześnie podejmować wyzwania, oczywiście zachowując profesjonalizm i skuteczność działania. Obydwa modele będziemy w stanie dla Państwa skonfigurować. Co więcej nauczymy z nich korzystać. Cała tajemnica działania Apple Glasses tkwi w ich budowie. Są lekkie i obiektywnie nieduże. To co powoduje, ze działają? iPhone. Musi być on w zasięgu okularów by przeprowadzać wszystkie procesy obliczeniowe, natomiast Apple Glasses wyświetlą wynik.  Warto zaznaczyć, że nie tylko konfiguracja Apple Glasses będzie dla nas możliwa. Po ustawieniu sprzętu nauczymy Cię z niego korzystać i pokażemy różne przydatne funkcje iPhone w związku z okularami. Zatem polecamy się pamięci gdy już staniesz się szczęśliwym posiadaczem okularów od Jabłka.

youtu.be/kRecsdquxjs

Polecamy nasze inne kursy: