iPhone 12 pro konfiguracja

Serwis The Apple Post opublikował porcję renderów przedstawiających wygląd nowej generacji iPhone. Podano też kilka informacji na temat specyfikacji nowych modeli. W przypadku

Tegoroczny iPhone 12 Pro otrzyma zupełnie nową stylizację. Boki obudowy będą proste, przypominające iPhone 4. Przód i tył obudowy zostanie pokryty szkłem, ale smartfon zachowa duży notch i kwadratową oprawkę tylnego aparatu fotograficznego z dużymi, wyraźnie zaakcentowanymi obiektywami. Obudowa będzie jednak smuklejsza, ma mieć 7,4 mm grubości. Możlie też pojawić się ciemnoniebieska wersja. Jest natomiast potwierdzone, że iPhone 12 Pro będzie mieć potrójny aparat fotograficzny z laserowym czujnikiem głębi obrazu LiDAR, a także nowy procesor A14 i 6 GB pamięci operacyjnej. Jedynie w bazowym iPhone 12 znajdzie się 4 GB RAM-u.

A(pp)le po kolei.

Sprzęt, gadżety, zabawki i urządzenia użytkowe. Apple ma już całkiem spory  magazyn sprzętu. Najpierw flagowiec, czyli iPhone 12. W październiku/listopadzie 2020 planowana jest prezentacja czterech modeli i jest to najwięcej w dotychczasowej historii Apple przy przedstawieniu jednego rodzaju produktu. Czym się różnią?

  • iPhone 12 z 5.4-calowym ekranem OLED i dwoma aparatami.
  • Kolejny  iPhone 12 Max z 6.1-calowym wyświetlaczem OLED
  • iPhone 12 Pro z 6.1-calowym ekranem OLED i potrójnym aparatem
  • Oraz iPhone 12 Pro Max z aż 6.7-calowym wyświetlaczem OLED i potrójnym aparatem

No i nie mają już takich pościnanych kantów! A pamiętacie iPhone'y 2 cudacznie kołyszące się na płaskich powierzchniach? Przyznacie, że to taka trochę Multipla wśród smartfonów była.

Warto nadmienić, że iPhone jest planowany jako centrum obliczeniowe dla Apple glass - czyli kolejnej nowości od Apple. Tutaj konfoguracja profesjonalna też byłaby przydatna, jeśli chcemy aby okulary nie bombardowały nas błędami.  Czego w iPhone 12 pro konfiguracja będzie wymagać? Na pewno spięcia i synchronizacji z Macbookiem, MacMINI, cyz też innym kompyterem od Apple. Jeśli macie kompyterinnej marki również można podłączyć do niego smartfona. Przeniesienie danych, muzyki, zdjęć lub śiągnięcie ich z chmury to również element konfiguracji. Ustawienie i kofiguracja konta pocztowego i konta Google to kolejne procedury do przeprowadznia.

iPhone 12 pro konfiguracja

iPhone 12 pro konfiguracja profesjonalna

Nasi szkoleniowcy, a zarazem pasjonaci chętnie opowiedzą Wam więcej na temat konfiguracji iPhonee'ów, nie tylko tych najnowszych. Sami na codzień korzystają z urządzeń Apple, dlatego jest to nasza niewątpliwa zaleta podczas szkoleń dla użytkowników sprzętu Mac. Znamy od podszewki pracę na iPhone'ach, lubimy sprawdzać niecodzienne rozwiązania, a nader próbować rozwiązać dziwne sytuacje ze sprzętem. Dostosujemy konfigurację iPhone'a do potrzeb indywidualnych i firmowych. Ponadto założymy i skonfigurujemy odpowiednie blokady i ograniczenia, jezli masz dzieci i chcesz aby telefon był dl anich bezpiecznym urządzeniem.

Ponadto doskonale pamiętamy jak sami zaczynaliśmy przygodę z Applem i dlatego łatwiej, skuteczniej jest nam przekazać wiedzę i informacje naszym kursantom. Serdecznie zapraszamyna szkolenia i konsultacje! Przed nimi oczywiście oferujemy możliwość doboru dla Was odpowiedniego sprzętu, jeśli dopiero planujecie jego zakup. Spotkajmy się przy Apple'u!

Polecamy nasze inne kursy: