Instrukcja obsługi macbook pro 15

MacBookPro"15 to maszyna o ciekawym doborze parametrów. Od jakości dźwięku i obrazu, przez stabilność systemu, po umilające i usprawniające pracę ciekawostki takie jak podświetlana klawiatura. W tej serii Maców standardowo instalowany jest system operacyjny Mac w wersji Mojave, który istotnie różni się od Windowsa, Linuxa i innych popularnych systemów. Tak samo standardowo do maszyn Mac dołączana jest producencka instrukcja obsługi MacBookPro"15.

Producencka instrukcja obsługi Mac OS jest niewątpliwie cennym wsparciem. Lecz mogą wyniknąć pewne trudności. Występują w postaci odnalezienia w nowym systemie właściwych elementów, skrótów i prostowanie popełnionych nieświadomie błędów. Samodzielna nauka obsługi Maca to więcej czasu i nerwów, choćby z powodu konieczności czytania tekstu i odnoszenia informacji do zawartości systemu. Podobnie będzie z poradnikami i tutorialami wideo. Dlatego w początkach z OSx przychodzimy z Mac POMOCĄ. I zapraszamy na szkolenia.

Co Cię czeka?

Oczywiście nasze kursy, Mac konsultacje o oraz serwis Mac i Apple nie kolidują z zaleceniami jakie zawiera instrukcja obsługi Mac OS X. Szkolenia uzupełniają zawartą w niej elementarną wiedzę. Początkujących najpierw uczymy podstaw obsługi MacBook Pro. Wyjaśniamy też zawiłości jakie ma Instrukcja obsługi MacBookPro"15. Nasze kursy pomogą unikać błędów podczas nauki i powtarzania ich w przyszłości.
Nasi konsultanci przygotują dla Państwa indywidualnie dobrany program szkolenia, dopasowany do wymagań i umiejętności. Ustalą najdogodniejszy termin i rozkład godzinowy oraz dobiorą instruktora. Instruktorzy wytłumaczą to, czego nie wyjaśnia instrukcja i nauczą wielu przydatnych umiejętności, których nie zawiera instrukcja obsługi MacBookPro"15

instrukcja obsługi macbook pro 15

Jakie elementy zawiera obsługa Maca?

Obsługa Maca – Kursy z konkretnych modeli:

  • pierwsze kroki z Macbok Air
  • pierwszy iMac
  • kurs obsługi Macbook Pro
  • Pogotowie dla Mac, iMac, Mac mini

Użytkownikom już pracującym w systemie możemy wyjaśnić wiele zawiłości i metod pracy. Przećwiczyć rozwiązania dla kwestii problematycznych. Pomóc usprawnić pracę, zabezpieczyć dane i dokładniej spersonalizować komputery. Dodatkowo pomożemy założyć zabezpieczenia rodzicielskie i nauczymy jak kontrolować działania dzieci w Internecie i na urządzeniach. Pokażemy triki i dodatki systemowe, które wesprą pracę i uatrakcyjnią użytkowanie, a także zabawę na Mac.

Polecamy nasze inne kursy: