Informatyk Mac

Mac to świetny typ komputera, prawda? Lekki, sprawny w działaniu, dający szybkie rezultaty i przyjemny w użytkowaniu. Komputer od Apple działa... prawie zawsze. Komputer z dysfunkcjami? Nikt tego nie lubi.  Brak wiedzy użytkownika? Nie mniej frustrujące. Nikt też nie lubi, gdy dane są realnie zagrożone lub uszkadzane. Właśnie wtedy przydaje się informatyk Mac. Na każdy problem jest przecież odpowiednia metoda. Warto zaznaczyć, że informatyk Mac i jego usługi wdrażane profilaktycznie bardzo obniżają ryzyko strat, jak również szkód.

Firma informatyczna na rynku jest niejedna. Są oczywiście usługi typowe, wchodzące jednocześnie w podstawowy zakres opieki informatycznej, takie jak inwentaryzacja sprzętu, czy konfiguracja serwerów. Konkurencja jest naprawdę duża, a tym samym każda firma informatyczna chcąc utrzymać się na rynku musi rozwijać i ulepszać swoje usługi. Dlatego S Partners, bazując na już zdobytym bogatym doświadczeniu precyzyjnie i elastycznie potrafi dostosować ofertę do potrzeb klienta. Naszą zaletą jest również dbałość o budżet klienta, poprzez proponowanie dobranych indywidualnie rozwiązań. Wychodzimy z założenia, że wzajemny szacunek obu stron umowy rokuje na długą i owocną współpracę.

Jak możemy pomóc?

Standardowy zakres usług jako firmy informatycznej to zestaw, zawierający między innymi:

  • inwentaryzację sprzętu i oprogramowania
  • wykonanie kopii zapasowej danych
  • weryfikację bezpieczeństwa danych
  • propozycję modernizacji w każdym wymagającym tego zakresie, od położenia nowego okablowania,  zakupu oraz konfiguracji sprzętu sieciowego, po ustanowienie poziomów dostępu do danych
  • zaprojektowanie magazynowania danych, w tym dobór i konfiguracja serwerów NAS

Natomiast już newralgiczne kwestie zakupowe są osobnym dużym działem usług. Rozważamy je pod kątem biurowego sprzętu, ale nie tylko. Analizujemy kwestię "nowy/używany", a także celu wykorzystywania i wariant laptop/PC. Trzeba określić, czy system ma pracować na komputerze przenośnym, bo dużo podróżujemy, czy też wysiadujemy w biurze/domu przed monitorem.

Informatyk Mac

Z czym do ludzi?

Cyfryzacja w dzisiejszych czasach to już zupełna codzienność. Nasze dane przechowywane są w różnych miejscach i w różnej formie. Często są to dane wrażliwe, a nawet poufne, a w znakomitej większości dane kluczowe dla funkcjonowania firmy. Najwięcej takich informacji przechowują obecnie korporacje i firmy. Jednak również małe przedsiębiorstwa, a nawet jednoosobowe działalności gospodarcze, jeśli funkcjonują np branży handlowej. Mowa tutaj o szerszym ujęciu kwestii bezpieczeństwa danych, czyli zabezpieczenie przed wyciekiem danych, jak również zabezpieczenie przed utratą informacji z nośnika.

Nasi doświadczeni eksperci chętnie pomogą Ci z każdym problemem Twojego Mac’a. Udzielimy Ci pomocy technicznej sprawnie, szybko i skutecznie. Ty decydujesz także, czy chcesz pojawić się z komputerem u nas, czy też my mamy odwiedzić Ciebie. Funkcjonujemy w dogodnych porach i jesteśmy w pełni profesjonalni.  To, że Twój komputer wymaga pomocy technicznej nie musi oznaczać u Ciebie paniki i chwytania za portwel w obawie przed wydatkami nie do opanowania. Dzięki nam będziesz mógł swobodnie is prawnie korzystać z Maca.

Polecamy nasze inne kursy: