5 Darmowych pomocnych aplikacji na Mac

W tym artukule przedstawimy Państwu 5 darmowych pomocnych aplikacji na Mac, które pozwolą Państwu zoptymalizować swoja pracę, a także pozwolą umilić codzienne czynności na Macbooku.

Przeglądarka "Orion"

Orion

Dobra wiadomość dla użytkowników Mac, którzy ukochali sobie przeglądarkę Safari. Orion jest aplikacja przeglądarkową, która desighnowo jest niemal identyczna jak Safari. To co wróżnia przeglądarkę Orion, to możliwość instalacji pluginów z innych przeglądarek typu Chrome, Firefox, Opera. Orion posiada praktycznie wszystkie opcje jakie zapewnia nam Safari, co czyni ją niezwykle atrakcyjną aplikacją.

Later

5 Darmowych pomocnych aplikacji na Mac

Ta mała sprytna aplikacja powzoli ci sprawnie zarządzać twoim workflowem. Aplikacja pozwala na "odlozenie" wszystkich aktywnych okien i sesji w aplikacjach na określony czas. Gdy zbliża sie projekt a masz otwarte okna w przeglądarce i dokumenty, które wiesz że będziesz potrzebował później, wystarczy jedno klikniecie aby je ukryć i przywrócić cala sesję w wybranym przez ciebie momencie.

Dropover

WeTransfer nie działa na iPhonie

Ile razy zdarzyło się wam że trzeba zebrac kilka dokumentów potrzebnych do wysyłki i zeby sie nie pogubic tworzymy tymczasowy folder na puplicie? Tu z pomocą przychodzi do nas Dropover, który pozwala gromadzić dokumenty w jednym miejscu za pomocą potrząśnięcia myszką. Dropover pozwala nam róznież wykonywac rózne operacje na plikach np wygenerować link do Icloud lub wyslać zbiór plików pocztą

CheatSheet

CS

Przesiadasz się z Windowsa na Mac i znie znasz skrótów klawiszowych w swoich programach? A może nigdy ich nie używałes bo ich nie znałeś. Z pomocą CheeatSheet za pomocą skrótu klawiszowego jesteśmy w stanie wywołac okno dilogowe, które pokaże nam skróty klawiszowe dostepne w programie. Ponad to jeżeli znajdziemy odpowiendni skrót możmy w niego kliknąc od razu w Cheat Sheet aby go uzyć w programie.

MenubarX

Men

Spytne narzedzie pozwalające przechowywać okna przeglądarki w formie ikonki na twoim górnym pasku zadań. Chcesz znaleźć cos na szybko bez włączania całej przeglądarki, sprawdzić cos na twiterrze lub Na Facebooku? Z pomocą MenubarX będziesz w stanie ułatwić swoje przeglądanie tresci internetowych. W bezpłatnej wersji dostepne jedno okno przeglądarki. Za 5 dolarów dostajeby nielimitowana ilośc okien.