Szkolenia komputerowe

Od wielu lat SPartners prowadzi szkolenia komputerowe oraz zajmuje się kompleksową obsługą informatyczną dla firm i osób prywatnych.

Zakres

Od wielu lat S Partners zajmuje się szkoleniami oraz kompleksową obsługą informatyczną dla firm i osób prywatnych. Prowadzimy szkolenia w różnych zakresach tematycznych:

 • Obsługa Mac
 • Obsługa sprzętu Apple
 • Obsługa komputerów stacjonarnych i przenośnych
 • Obsługa pakietu MS Office
 • Obsługa programów do grafiki komputerowej
 • Obsługa systemów operacyjnych Mac, Windows, Linux
 • Obsługa programów sieciowych
 • Administracja stronami www z cms
Szkolenia komputerowe

Gdzie prowadzimy nasze szkolenia komputerowe?

Szkolenia komputerowe

Mac Szkolenia oraz skzolenia z programó biurowych i graficznych prowadzimy na terenie całego kraju, ale również online dla kursanów z zagranicy. Z dojazadami, u klienta, lub w naszej sali szkoleniowej w Warszawie. Możemy szkolić zarówno na komputerze klienta lub dostarczyć odpowiedni sprzęt, nawet w większej liczbie sztuk.

Szkolimy zarówno na  Mac, jak i PC (komputery stacjonarne, laptopy, ultrabooki, notebooki). Szkolenia organizujemy w Warszawie i innych dużych miastach Polski, w naszej siedzibie, u klienta, lub we wcześniej uzgodnionej lokalizacji, np. sali konferencyjnej, w hotelu, szkole, czy w domu kultury. Dla grup, kursantów indywidualnych i online. Jesteśmy elastyczni terminowo – szkolimy w tygodniu, w weekendy i w godzinach popołudniowo-wieczornych.

Poziomy i programy szkoleń

 • PODSTAWOWY
 • ŚREDNIO-ZAAWANSOWANY
 • ZAAWANSOWANY
Szkolenia komputerowe

Załoga

Szkolenia komputerowe

W ofertach dodajemy zawsze jeszcze oprócz wszystkich poziomów zaawansowania – konsultacje eksperckie

Szkolimy pracowników firm, uczniów i studentów oraz użytkowników indywidualnych, dzieci i dorosłych. Kursy organizujemy w formie kilkudniowych szkoleń, korepetycji lub kursów doszkalających. Proponujemy sprawdzony program szkolenia dopasowany do poziomu lub ustalamy indywidualny plan kursu, dostosowując zakres do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Oferujemy również szkolenia tematyczne z zagadnień interesujących kursanta lub konsultacje, ukierunkowane na rozwiązanie konkretnych problemów, lub zadań. W trakcie naszych kursów wykorzystujemy oryginalne materiały dydaktyczne opracowane – w zależności od zakresu szkolenia - przez grafików komputerowych, fotografów i ekspertów z różnych dziedzin co ułatwia i uatrakcyjnia przekazywaną przez nas praktyczną wiedzę, starannie usystematyzowaną i zawsze dostosowaną do potrzeb oraz możliwości kursanta. Zajęcia przeplatamy ćwiczeniami praktycznymi dla utrwalenia wiedzy oraz mini praktyką z autorskiego programu aktywnych ćwiczeń dla osób pracujących przy komputerze pod nazwą Corpolates. Na zakończenie szkoleń, głównie dotyczących oprogramowania, ale nie tylko, proponujemy test sprawdzający nabyte umiejętności. Po jego pomyślnym zaliczeniu wystawiamy imienne certyfikaty ukończenia kursu.

Oferujemy kompetentnych i sympatycznych instruktorów,

bezstresową atmosferę i przydatną, uporządkowaną wiedzę  

przekazaną w przystępny i przyjazny sposób